KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13093554
nr 1309 3554
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: ca 18x23 cm. Bladets mått: 21x27 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:15:48
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander